Balíková přeprava z domu do domu

Balíková přeprava z domu do domu šetří Váš čas, energii a často také Vaše peníze. Můžete ji řídit od svého pracovního stolu.

Chcete pohodlně odesílat své zásilky a ještě přitom ušetřit čas a peníze? Balíková přeprava z domu do domu Vám dává možnost zařídit vše efektivně, aniž byste přitom museli vstát od svého pracovního stolu.     

Balíková přeprava prostřednictvím on-line formuláře
Současná balíková přeprava umožňuje několik přepravních režimů, které probíhají na základě on-line objednávky prostřednictvím formuláře. Lze ji domluvit také telefonicky. Díky těmto možnostem nemusíte nikam vážit cestu, pouze u svého počítače vyplníte objednávkový formulář, který odešlete přepravci. Ten Vám v odpovědi zašle kalkulaci přepravného. Pokud budete souhlasit s cenovou nabídkou a ostatními podmínkami, vyzvedne si Váš balíček a ve velmi krátkém čase jej doručí adresátovi. Cena této služby je srovnatelná s cenou, kterou zaplatíte za přepravu balíků klasickým způsobem. Výhodou je, že konkurence mezi přepravci tlačí ceny dolů.    

Sledování zásilek
Součástí moderní balíkové přepravy je rovněž sledování zásilek. Stačí jen zadat do příslušného rámečku číslo Vaší zásilky a už můžete sledovat, v jaké fázi procesu přepravy se právě nachází, což v případě běžné přepravy bohužel nelze.