Balíková přeprava

Přepravní systém kusových a balíkových zásilek FOFR. Jsme český přepravní systém s celorepublikovou působností a přímým napojením na Slovenskou Republiku.

Nabízíme přepravní systém pro Vaše kusové zásilky a balíkové zásilky z domu do domu s možností volby několika přepravních režimů. Přepravu zásilek můžete pohodlně objednat telefonicky, e-mailem, faxem nebo prostřednictvím elektronického formuláře. Díky celorepublikové působnosti systému můžeme garantovat pružnou reakci a kvalitu poskytovaných služeb v jakékoli lokalitě.

Nezáleží na tom, zda potřebujete přepravit obálku nebo zásilku o hmotnosti několika set kilogramů. U nás naleznete optimální řešení pro přepravu kusových zásilek a zároveň kompletní servis v oblasti přepravy balíků. Vaši zásilku převezmeme a v průběhu noci převezeme na centrální překladiště. Po roztřídění ji nasměrujeme do jednoho z šestnácti regionálních dep, kde bude nad ránem naložena na rozvozové vozidlo a následně doručena na určené místo. Vaše zásilka bude vždy ve správný čas tam, kde ji očekáváte.

Nabízíme Vám také široké spektrum doplňkových služeb jak v rámci systému kusových zásilek, tak přeprava balíků