Logistika Bohemia Cargo

Společnost BOHEMIA CARGO s.r.o. se specializuje na komplexní dopravu a logistické služby. Každopádně provádí jak mezinárodní dopravu, tak i spedici, mezinárodní a vnitrostátní zasilatelství, skladování zboží a manipulaci s nákladem.

Samozřejmě realizuje i silniční nákladní motorovou dopravu, zastupování v celním řízení a rovněž poskytuje vysoce kvalitní technické služby. Na tomto českém trhu už Logistika Bohemia Cargo funguje celých třináct let, za tu dobu prošla řadou inovačních procesů a modernizací serverové infrastruktury. Původně byla založena jako lokální spediční firma s opravdu silným zaměřením na prvotřídní kvalitu poskytovaných služeb pro zákazníky pocházející z Děčína mající aktivní obchodní styky se zahraničím. Díky profesionálnímu týmu se podařilo vyzdvihnout tuto společnost na vyšší úroveň, jež se postupně začala orientovat na odbornou přepravu menších zásilek, celní řízení a celní odbavení. Nyní společnost Bohemia Cargo patří mezi přední poskytovatele logistických služeb, jež uskutečňuje jednak mezinárodní dopravu, jednak skladování, spedice a zasilatelství.

V této společnosti pracuje přes sto deset zaměstnanců, kteří se neustále vzdělávají a prochází odborným proškolováním.
Kromě překladiště v Děčíně je také v provozu několik nejmodernějších překladišť v regionu, logistický sklad v Žatci a Ústí nad Labem. V Brně se nalézá disponentní kancelář.
V rámci vnitrostátní přepravy kusových a balíkových zásilek přišla firma Bohemia Cargo s novou nadstandardní službou za přijatelné cenové podmínky s vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Nepochybně současným zákazníkům jsou nabízeny další služby a kvalitní servis, jako je mezinárodní doprava, spedice, zasilatelství či skladování. Jejich klienti mohou využít např. doručení zboží na dobírku, potvrzování zákaznických dodacích listů, přepravy zásilek ve speciálním režimu ADR, služby zpětné logistiky, přeprava zásilky do 24 hodin.