Ubytování s dětmi? Přijeďte na Lipno a budete z letošní dovolené nadšeni

Ubytování s dětmi

Ubytování s dětmi v rodinném domku
Ubytujte se u nás v jednom z rodinných řadových domcích, ve kterém budete mít svůj klid a dostatek prostoru. Večer ulehnete do postele v jedné z několika ložnic, večeři si uvaříte v plně vybavené kuchyni nebo zajdete do naší restaurace. Večer posedíte na balkoně nebo na zahrádce, které jsou součástí každého domku stejně tak, jako úložný prostor pro sportovní vybavení. Auto zaparkujete přímo u domku. S výhledem na jezero se vám nebude relaxovat lépe. Sami můžete v klidu odpočívat a své nejmenší mít přitom pořád na dohled. Ubytování s dětmi nikdy nebylo snazší.

Najdete v našem areálu
U nás má o zábavu postaráno každý v jakémkoli věku. Ze sportovních aktivit vyzkoušejte badminton, squash, tenis nebo stolní tenis v naší kryté Sport Areně nebo si využijte jedno z plážových hřišť. Obrovská vodní plocha Lipna každoročně spoustu návštěvníků svádí k zapůjčení jachty.

Pokud raději odpočíváte, než sportujete, zajděte do našeho wellness centra nebo si lehněte na pláž a relaxujte plnými doušky. Ve wellness na vás čeká sauna, pára, vířivka i slunečná louka.

Půjčovna sportovního vybavení
K nám můžete jet nalehko. Sportovní vybavení vám s radostí půjčíme a to včetně sálové obuvi a ručníků. Pokud vás napadne poznat kousek okolí z jízdního kola, stačí říct. Půjčíme vám kolo, in-line brusle, koloběžku, sněžnice i hole pro nordic walking.

Vydejte se po okolí
Krásy Šumavy snad nikdy neomrzí. Vy je z Lipna můžete začít prozkoumávat, ale věříme, že se jich jen tak nenabažíte. Vydejte se na stezku v korunách stromů, obhlédněte okolní krásy z ptačí perspektivy a na konci se svezte nejdelším suchým tobogánem u nás. Trocha adrenalinu se vám vlije do žil v lanovém parku nebo na nedaleké bobové dráze. Historie na vás dýchne v poštovním muzeu nebo při návštěvě hradu Rožmberku jako jednoho z nejstarších v Čechách. Zlaté české ručičky uvidíte pracovat na vlastní oči ve sklárně.

A co je na Lipnu nejlepší? O zábavu je tu postaráno za každého počasí, v létě i v zimě. Že bylo dosud těžké najít pohodlné a dobré ubytování s dětmi? Teď už hledat nemusíte.